https://www.freecontoseroticos.com

Diesel – luxusná talianska

0 3 948

Diesel logo

Diesel je talianska módna značka, ktorá patrí pod spoločnosť OTB Group. Prezidentom tejto firmy je Renzo Rosso – zakladateľ Dieselu. Diesel sídli v talianskom meste Molvena a má ročný obrat okolo 1,3 miliardy eur.

Diesel je známy najmä svojimi džínsami a džínsovým oblečení. Firma sa špecializuje na mladých ľudí, ktorí vedia oceniť kvalitný taliansky dizajn. Okrem džínsov  Diesel ponúka aj širokú paletu ďalších výrobkov – od parfumov až po hodinky.

Z histórie značky

Talianski dizajnéri boli v móde vždy doma. Táto krajina má jednoducho s módou veľmi dlhé skúsenosti. Taliani mali k umeniu vždy viac ako blízko. Do textilného biznisu sa Taliansko pustilo vo veľkom hneď po druhej svetovej vojne. Časom bola krajina schopná vyprodukovať skutočné módne klenoty.

Renzo Rosso nebol žiadny dizajnérsky génius. Nemal ani veľa peňazí. Mal však tú pravú kombináciu tvorivosti, odvahy a cieľavedomosti. V roku 1978 pracoval v bežnej textilnej firme. Renzo však videl, kam sa bude módny priemysel uberať.  Vo firme, kde pracoval, kúpil 40-percetný podiel (z pôžičky od otca) a presvedčil väčšinového majiteľa, že by sa mali začať orientovať na džínsy. Firmu premenovali na Diesel a začali šiť a predávať.

Sám Renzo Rosso neskôr povedal, že marketingu sa naučil v Spojených štátoch amerických, tvorivosti v Taliansku a systému v Nemecku. Všetky tri činnosti jemu a jeho firme šli na jednotku. Prakticky z nuly sa firma dostala medzi najväčších predajcov módy na svete.

Produktové línie značky Diesel

Ako už bolo spomenuté, Diesel sa zameriava na mladú generáciu. Firma sa zatiaľ nepokúša vyvíjať marketingové aktivity zamerané na staršiu populáciu. Imidž značky je plný energie, farebnosti a života.

Základné produktové línie:

  • Denim – základ ponuky Dieselu. Džínsy všemožného druhu.
  • Diesel Man – široká ponuka pánskych odevov – od plaviek až po nohavice
  • Diesel Woman –  dámske odevy
  • Diesel Black Gold – cenovo vyššia kategória
  • Diesel Kids – produktová línia zameraná na deti
  • Diesel Lifestyle – doplnky do domácnosti, štýlový nábytok či dokonca helmy a slúchadlá

Predajne

Diesel je síce predajca luxusných džínsov, nemôže si však dovoliť mať iba niekoľko butikov ako klasické luxusné módne domy. Mladí ľudia žiadajú kvalitné oblečenie  a nemajú problém si za to priplatiť, predajne však chcú mať maximálne dostupné.

Obchod Diesel

Diesel má po celom svete, v takmer 80 krajinách sveta, viac ako 5000 predajní. mnohé z týchto predajní riadi priamo. Ďalšie sú prevádzkované na základe franchisingovej zmluvy.

Na Slovensku si výrobky značky Diesel môžete kúpiť v niektorých originálnych predajniach. Ďalšie obchody predávajú časť zo širokej ponuky tejto obľúbenej značky.

Predajne Diesel sa snažia zapôsobiť na mladších ľudí. Tomu je aj prispôsobený ich dizajn. Z dôvodu marketingovej stratégie je rozloženie tovaru na predajni pomerne chaotické. Neexistuje tam predpovedateľný systém. Účelom tohto je, aby zákazník bol motivovaný komunikovať s predavačmi.

Predaní nesúcich názov Diesel zase na Slovensku nie je až tak veľa, aby to každý mal po najnovšie džínsy iba na skok. Predajne Diesel sú u nás väčšinou iba vo veľkých obchodných domoch. Pokiaľ však bývate v malej dedine ďaleko od veľkého obchodného centra, nemusíte zúfať. Nezostanete ukrátení od vynikajúceho talianskeho dizajnu. Diesel prevádzkuje internetový obchod store.diesel. com. Do online predajne sa ľahko prekliknete aj z hlavného webu Diesel.com.  Nanešťastie celý eshop je v angličtine. Pokiaľ však máte aspoň základy tohto jazyka, nemali by ste mať problém sa v ňom zorientovať.  Diesel.com zasiela tovar bez akýchkoľvek problémov aj na Slovensko. Dokonca pokiaľ nakúpite za viac ako 190 eur, poštovné máte úplne zdarma.

Zanechajte odpoveď

Your email address will not be published.

tamilkamaverisex.com grind the floor.
www.kambimalayalamkathakal.cc breakfast fucked from behind.
https://mysexstory.pro/