https://www.freecontoseroticos.com

Tommy Hilfiger – obľúbená módna značka priamo z New Yorku

0 6 229

Tommy Hilfiger logo

Tommy Hilfiger je americká módna značka, ktorá okrem odevov pre ženy, mužov a deti predáva aj voňavky, športové potreby, šperky, hodinky či dokonca dizajnový nábytok.

Značka v súčasnosti patrí spoločnosti PVH Corp., ktorá zastrešuje aj ďalšiu módnu ikonu Calvin Klein či značky Van Heusen, IZOD či Arrow.

Z histórie značky

Príbeh značky Tommy Hilfiger je silným príbehom jedného muža, ktorému sa napriek nie najpriaznivejším okolnostiam podarilo presadiť v silne konkurečnom prostredí vlastnou vôľou a cieľavedomosťou.

Tommy Hilfiger sa narodiel Spojených štátoch amerických, v malom meste v štáte New York. Jeho otec bol klenotník a mama zdravotná sestra. Rodičia mu naplánovali tradičnú kariéru, avšak osud ho viedol trochu inou cestou.

Namiesto toho, aby sa venoval  štúdiám, Tommy sa pustil do biznisu. Už ako osemnásťročný, prakticky bez peňazí, rozbehol vlastné podnikanie. Na začiatku sa vybral do New Yorku, kde nakúpil džínsy. Doma ich trochu upravil a následne predával vo svojom rodnom mestečku.

Postupne sa Tommymu Hilfigerovi podarilo sprevádzkovať niekoľko vcelku úspešných predajní. Finančne to však nebola žiadna sláva. Slávnemu návrhárovi však nechýbala odvaha. Keď mal 25, dostal ponuka pracovať ako asistent dizajnu u Calvina Kleina. Hilfiger to odmietol – napriek tomu, že v tom momente bol prakticky bez peňazí.

Namiesto toho si založil vlastnú firmu Tommy Hilfiger Corporation. Stalo sa tak v roku 1985. Nasledovali  roky plné úspechov. Už 10 rokov po založení firmy sa okolo Tommyho Hilfigera a točili miliardy dolárov a  zamestnával tisíce ľudí.

Dizajnér Tommy Hilfiger v roku 2010

Tommy Hilfiger však  roku 2006 svoju firmy predal. Zinkasoval pekných 1,6 miliardy dolárov.

Kolekcie a produktové línie značky Tommy Hilfiger

Rozsah ponúkaných výrobkov značky Tommy Hilfiger je naozaj široký. Veci predáva pod rôznymi kolekciami a produktovými líniami.

Medzi najznámejšie produktové línie patria:

  • Tommy Hilfiger – základná kolekcia značky
  • Hilfiger Denim  a Tommy Jeans – kolekcie džínsových odevov
  • Red Label – ďalšia kolekcia džínsovej módy
  • True Star Gold a True Star – parfumy vytvorené v spolupráci s Beyoncé Knowles
  • True Star Men – parfumy vytvorené v spolupráci s  Enrique Iglesiasom
  • Tommy Hilfiger for the Home – posteľná bielizeň a potreby do kúpelne
  • Tommy – pestro sfarbená moderná móda

Predajne

Produkty značky Tommy Hilfiger môžete nájsť v rôznych druhoch obchodov. Ako väčšina kvalitných módnych značiek, aj Tommy Hilfiger prevádzkuje po celom svete vlastnú sieť predajní.

Na Slovensku ich nájdete hneď niekoľko – 4 predajne v Bratislave a po jednej v Nitre, Žiline, Košiciach a Banskej Bystrici.

K odevom či módnym doplnkom tejto slávnej značky sa však dostanete aj v neznačkových obchodoch a obchodných domoch. Tommy Hilfiger kladie veľký dôraz aj na predaj cez internet. Na oficiálnom webe značky môžete nakupovať aj zo Slovenska. Online obchod Tommy.com je síce iba  v angličtine, nie je však  problém sa v ňom zorientovať. Pri nákupe nad 100 € máte dokonca poštovné úplne zdarma.

Zanechajte odpoveď

Your email address will not be published.

tamilkamaverisex.com grind the floor.
www.kambimalayalamkathakal.cc breakfast fucked from behind.
https://mysexstory.pro/