https://www.freecontoseroticos.com

Mladá talianska značka Gaudí

0 4 439

Logo Gaudí

Gaudí je mladá talianska firma zaoberajúca sa dizajnom a predajom módy predovšetkým pre mladšiu generáciu.

Gaudí je jednou z mnohých talianskych spoločností, ktoré hrajú vo svete módy veľmi dôležitú rolu. Spoločnosť sídli v Miláne. Toto talianske mesto sa v mnohých rebríčkoch umiestňuje z pohľadu módy ako najdôležitejšie na svete. Miláno je označované ako hlavné mesto módy. Nie každý s tým však súhlasí. Miláno však určite patrí medzi štyri najdôležitejšie mestá módy – v spoločnosti New Yorku, Paríža a Londýna.

Nie je náhoda, že z Talianska pochádza toľko svetovo známych módnych značiek. V talianskej spoločnosti na vkusnom obliekaní skutočne záleží. A to už nejaké to storočie. Taliani hrajú v móde významnú rolu už od 11. storočia. Počas renesancie ich vplyv je svetové módne umenie vrcholil.

Z histórie značky Gaudí

Gaudí patrí medzi najmladšie módne značky Európy. Firma bola založená iba v roku 1995. Založili ju Stefano Bonacini a Roberto Marani. Za dvadsať rokov sa značka Gaudí vypracovala na jednu z najznámejších v Európe. Navyše postupne preniká do ďalších kútov sveta. Úspech značky bol od začiatku postavený na vkuse a prívetivosti pre najmladšiu generáciu. Skvelý dizajn bol skombinovaný s umným marketingom. Oblečenie značky Gaudí nosila napríklad známa modelka Eva Herzigová. Gaudí sponzoroval napríklad aj taliansku najvyššiu futbalovú súťaž či preteky Formuly 1.

Produktové línie

Cieľovou skupinou značky sú ľudia vo veku od 25 do 35 rokov. Firma sa primárne zameriava na strednú triedu, ktorá nemá problém financovať drahšie kusy oblečenia. Spoločnosť sa snaží udávať v módnom dizajne tón a prichádzať z novými inšpiratívnymi novinkami. Schopnosť napĺňať stále nové očakávania sa im darí vďaka rýchlemu uvedeniu produktov na trh. Gaudí predstavuje navé produkty pravidelne každý týždeň. Pri mladých značkách ako Guadí môžete zabudnúť na dve módne kolekcie za rok. Dnešok je ďaleko rýchlejší a Taliani sa tomu jednoducho prispôsobili.

Gaudí pri marketingu nepožíva viaceré značky či produktové línie. Všetky produkty nesú rovnaké označenie. V predaji je móda pre ženy aj mužov. V ponuke sú topánky, sukne (krátke aj dlhé), džínsy, svetre, tričká, bundy a tak ďalej. Samozrejmosťou je aj štandardná ponuka módnych doplnkov.

Predajne

Najviac predajní má firma pochopiteľne v Miláne. Hneď štyri. Na týchto obchodoch si firma dala mimoriadne záležať. Oficiálne má Gaudí svoje predajne v ďalších siedmich krajinách. Aspoň takto to udáva oficiálna stránka spoločnosti  – Gaudi.it.

Gaudí obchod

Celkovo má Gaudí na Slovensku sedem predajní. Z toho tri sú v Bratislave. Nájdete ich v obchodných domoch Aupark, Central a Eurovea. V Žiline sa predajňa Gaudí nachádza v Auparku. V Banskej Bystrici v obchodnom dome Europa. V Piešťanoch v Auparku. V Trenčíne je potrebné zájsť od obchodného centra Laugaricio. Veci značky Guadí sa na Slovensku predávajú aj v outletoch – napríklad vo Voderadoch.

Nebývate v žiadnom z týchto miest? Máte to do spomenutých nákupných centier ďaleko? Nič to. Gaudí myslí aj na tých, ktorí bývajú v malých mestách či dedinách. Na to, aby ste si kúpili niečo pekné nesúce túto populárnu značku, potrebujete mať iba počítač a internet. Gaudí totiž prevádzkuje vlastný eshop na adrese gaudi.it. Dobrou správou je to, že so zasielaním tovaru na Slovensko nie je žiadny problém.

Horšie to už je v prípade, že neviete po anglicky či taliansky. Pri nakupovaní v tomto internetovom obchode máte totiž na výber práve tieto dva jazyky. Pomocou intuície a slovníka sa však isto dopracujete k pohodlného nakupovaniu. Najvýhodnejšie je si zapnúť automatický prekladač. Niečo síce preloží zle, na nakupovanie to však zaručene stačí.

Zanechajte odpoveď

Your email address will not be published.

tamilkamaverisex.com grind the floor.
www.kambimalayalamkathakal.cc breakfast fucked from behind.
https://mysexstory.pro/