Intimissimi – vždy vie, po čom ženy túžia

Intimissimi - vždy vie, po čom ženy túžia
0 715

Intimissimi sa zrodilo v Taliansku. V roku 1986 tam začali vyrábať kolekcie spodnej bielizne pre ženy, no veľký úspech sa dostavil až o desať rokov neskôr. Dodnes značka pravidelne predstavuje nové modely prémiových podprseniek, ktoré kombinujú módne trendy a ultra pohodlné materiály. Okrem toho sa Intimissimi špecializuje aj na luxusné nohavičky, tangá, tielka, pyžamá, košieľky či podväzky.

Intimissimi pre ženy

Každá žena chce byť sexi, žiadaná a zvodná. Rovnako ale chce pôsobiť sebavedome a pohodlne. To všetko spĺňa svetoznáma značka Intimissimi. Práve ona zaručí ktorejkoľvek žene, že sa v jej kúskoch bude cítiť naozaj úžasne a jedinečne.

Intimissimi – vždy vie, po čom ženy túžia

Kolekcie sú určené pre ženy v každom veku. Táto talianska značka ponúka kúsky spodnej bielizne v rôznych konfekčných veľkostiach. Nové kolekcie vznikajú každú sezónu a práve na začiatku novej sezóny uzrú svetlo sveta aj novinky na poli luxusnej spodnej bielizne, ktorej trendsetterom je práve Intimissimi. Značka sa zameriava na potreby žien v reálnom svete, v ktorom vládne práve moderná, dynamická ženskosť.

Intimissimi – vždy vie, po čom ženy túžia

Niet sa teda čo čudovať, že aj kúsky, ktoré sú v e-shope, držia krok s aktuálnymi trendmi. V online obchode si každá žena príde na svoje, pretože má nekonečný výber. V ponuke je spodná bielizeň rôznych strihov a materiálov. Nohavičky, podprsenky, košieľky, pyžamá, negližé, body, korzety či živôtiky si prispôsobí každá žena jej osobným preferenciám, pretože si určite vyberie z rôznorodých farebných prevedení. Okrem toho Intimissimi eshop ponúka aj svadobné kolekcie, ktoré potešia nielen nevestu, ale určite aj ženícha. Samozrejme, značka myslí na všetko a preto má vo svojej ponuke aj trendy doplnky, ako štýlové papuče.

Intimissimi - vždy vie, po čom ženy túžia
Intimissimi – vždy vie, po čom ženy túžia

Kúsky značky Intimissimi sú nielen neskutočne krásne, ale aj pohodlné a práve táto kombinácia je zárukou, že sa každá žena budete cítiť priam božsky.

Zanechajte odpoveď

Your email address will not be published.