https://www.freecontoseroticos.com

Tezenis – sexi bielizeň pre každú ženu

Tezenis - sexi bielizeň pre celú rodinu
0 1 602

Značka Tezenis vznikla v talianskej Verone v roku 2003. Špecializuje sa na predaj spodnej bielizne, pyžám, pančúch i oblečenia. Sortiment je zameraný predovšetkým na ženy, ale na svoje si prídu aj muži či deti. V letnej sezóne ponúka taktiež plavky a plážovú módu. Značka Tezenis je veľmi mladistvá, kozmopolitná, autentická, originálna, štýlová a urbanistická. Navyše flexibilne reaguje na najhorúcejšie módne trendy. Obrovský výber, nové trendy a priaznivé ceny – to sú atribúty značky Tezenis.

Tezenis - sexi bielizeň pre celú rodinu
Tezenis – sexi bielizeň pre celú rodinu

Tezenis predajne

Značka Tezenis má predajne naprieč Slovenskom. Nájdete ich v shopping centrách v Bratislave, Nitre, Žiline i Košiciach. Značka má celkovo 600 obchodov v 26 krajinách sveta.

Tenezis predajne sú koncipované v príjemnom minimalistickom duchu pre naladenie tej správnej uvoľnenej atmosféry, okorenené najhorúcejšími hudobnými trendmi. Nájdete v nich svieže, trendové kolekcie, ktoré sú každý týždeň obohacované o nové modely.

Tezenis - sexi bielizeň pre celú rodinu
Tezenis – sexi bielizeň pre celú rodinu

Tezenis ponúka nákupy so správnym mixom emócií, zážitkov a zmyslových vnemov. Dámy si prídu na svoje vďaka neuveriteľné množstvo bielizne. Na výber sú podprsenky z čipky alebo mikrovlákna, bavlnené nohavičky, čipkované tangá či dychberúce body. Oživiť svoj šatník môžete aj saténovými i čipkovými topmi, šortkami i pohodlnými pyžamami a nechýba ani široká ponuka pančúch. Navyše značka má vo svojom portfóliu aj oblečenie, a tak si ženy môžu vybrať z pestrých šiat, nohavíc, teplákov, tielok alebo tričiek.

Tezenis - sexi bielizeň pre celú rodinu
Tezenis – sexi bielizeň pre celú rodinu

Páni sa potešia jedinečným boxerkám či slipom. Široká je aj ponuka domáceho oblečenia alebo nočnej bielizne. Nechýbajú ani tepláky, nohavice, mikiny či tričká.

Pestrý je aj výber pre deti a tínedžerov. V Tezenis predajniach nájdete veselú ponuku dievčenskej a chlapčenskej bielizne, pyžám, pančúch, ako aj oblečenia.

Zanechajte odpoveď

Your email address will not be published.

tamilkamaverisex.com grind the floor.
www.kambimalayalamkathakal.cc breakfast fucked from behind.
https://mysexstory.pro/