https://www.freecontoseroticos.com

Lacoste – značka ktorú nemožno prehliadnuť

0 5 358

Lacoste logo

Lacoste je známa francúzska módna spoločnosť zameriavajúca sa na drahšiu módu pre ženy, mužov a deti. Keďže ide o francúzsky názov, pri vyslovovaní značky treba vynechať posledné „e“. V ponuke Lacoste nájdete oblečenie, topánky,  kožené výrobky, okuliare, parfumy či dokonca aj posteľnú bielizeň. A samozrejme množstvo zaujímavých módnych doplnkov.

Značka Lacoste je má jedno z najľahšie rozpoznateľných log na svete. Legendárneho krokodíla jednoducho nemožno prehliadnuť. Do loga sa krokodíl dostal z prezývky, ktorá na základe zvláštneho správania sa na tenisovom kurte prischla zakladateľovi spoločnosti.

Firma za značkou Lacoste vedie dlhodobé súdne spory s hongkonskou spoločnosťou Crocodile. Zhodou okolností obe firmy majú v logu veľmi podobne vyzerajúceho krokodíla. Rozdiel je akurát v smerovaní hlavy krokodíla. Spotrebiteľ si tak značky môže veľmi ľahko pomýliť.

Z histórie značky

Zakladateľom značky je René Lacoste, ktorý v roku 1933 spolu s André Gillier založili spoločnosť La Chemise Lacoste. Spolu začali produkciou dnes už legendárneho bieleho tenisové trička. Na tomto kuse odevu sa objavilo nevýrazné logo s krokodílom. Spoločnosť Lacoste sa chváli tým, že toto bola vo svete módy  historická udalosť obrovských rozmerov. Vraj ako prví použili na svojom výrobku viditeľné logo. Je však vcelku dobre dokázané, že Lacoste nebola v tomto smere prvou firmou, ktorá využila túto formu marketingu. Na tom však až tak nezáleží. Lacoste bol medzi prvými. Okrem tenisu Lacoste vyrábal a predával aj tričká na golf.

V roku 1952 sa vedenie firmy podujalo na zaujímavú zmenu. Firma dovtedy vyrábala iba tenisovo biele tričká. V tomto roku sa v ich predajniach po prvý krát objavili aj farebné tričká.

Lacoste s tenisom začínal a vďaka tomuto športu stále získava popularitu. Na začiatku 21. storočia firma podpísala sponzorské kontrakty s viacerými mladými tenistami. Medzi nimi nechýbali a nechybajú také hviezdy ako Andy Roddick či Stanislas Wawrinka. Podobnú marketingovú stratégiu firma naštartovala aj pri golfe.

Väčšinu svojej produkcie Lacoste vyrába formou licencií. Takáto výroba prebieha napríklad v Thajsku a Číne.

Kolekcie a produktové línie značky Lacoste

Súčastným trendom v oblasti marketingu módy je vytváranie špeciálnych značiek či produktových línií. Firmy takto dokážu osloviť viacero skupín obyvateľstva – rozdielnych či už vekom, alebo názorom na svet. Lacoste sa však tomuto trendu zatiaľ vcelku úspešne bráni.

Lacoste predáva svoje produkty iba v niekoľkých produktových líniách:

  • Lacoste
  • Lacoset Live – preferuje súčasný dizajn
  • Lacoste Sport – športová móda

Predajne

Spoločnosť stojaca za značkou Lacoste prevádzkuje po svete veľké množstvo butikov – samostatne stojacich nezávislých predajní, ktoré buď riadi priamo alebo formou franchisingu. Veľké množstvo tovaru sa predávajú aj prostredníctvom partnerských predajní. Ide o tzv. predajne v predajniach. Oblečenie Lacoste nájdete aj v mnohých outletoch.

Lacoste obchod

V roku 2007 firma spustila aj svoj prvý internetový obchod. V tej dobe bol eshop určený iba pre americký trh. Spoločnosť vstúpila na trh predaja odevov cez internet relatívne neskoro. Drahším značkám vstup na internet trvá zvyčajne dlhšie. V ich stratégii má internet prirodzene nižšiu váhu. Pri nakupovaní kvalitnej módy je dôležitá nielen cena, ale aj celkový zážitok z nakupovania. A ten dokáže Lacoste garantovať iba v skutočných predajniach. Oblečenie obľúbenej značky si na Lacoste.com zo Slovenska zatiaľ nekúpite. Na neoficiálnych stránkach sa zase značkové oblečenie veľmi kupovať neoplatí.

Na Slovensku má Lacoste iba jeden butik. Nájdete ho pochopiteľne v Bratislave. Presnejšie na Panskej ulici 27.

Zanechajte odpoveď

Your email address will not be published.

tamilkamaverisex.com grind the floor.
www.kambimalayalamkathakal.cc breakfast fucked from behind.
https://mysexstory.pro/