https://www.freecontoseroticos.com

Calvin Klein – ponúka elegantnú zmyselnosť

0 3 682

Calvin Klein logo

Calvin Klein je americký módny dom,  ktorý dnes pokojne môžeme považovať za ikonu populárnej kultúry. Firma sídli na Manhattane v New Yorku. Spoločnosť  patrí pod holing PPV, ktorý vlastní aj ďalšie svetoznáme značky ako Tommy Hilfiger, Van Heusen, IZOD, Arrow a množstvo ďalších.

Calvin Klein je obrovská firma s obratom nad 6 miliárd amerických dolárov ročne. Pre porovnanie – to je približne tretina slovenského štátneho rozpočtu. Calvin Klein po celom svete zamestnáva viac ako 12 tisíc ľudí. Výrobné haly má po celom svete. Výrobky tejto značky pochádzajú z tovární z Bangladéša, Indie, Srí Lanky, Číny, Hondurasu, Indonézie, Filipín, Malajzie, Thajska či Tajvanu.

Z histórie značky Calvin Klein

Príbeh značky Calvin Klein je veľmi podobný príbehom jej konkurencie. Takmer všetky svetoznáme módne značky začínali v skromných podmienka. Na začiatku bol väčšinou jeden odvážny a podnikavý človek, ktorý súhrou talentu, odhodlania a šťastia dosiahol globálny úspech.

Značka Calvin Klein tu nie je žiadnou výnimkou. Na začiatku stál Calvin Klein, ktorý dal svojej firme nie veľmi tvorivý názov – svoje meno. Všetko sa začalo v roku 1968 otvorením obchodu v jednom z lepších newyorských hotelov. Calvin Klein začínal skutočne v malom. Na začiatok mal na rozvoj svojho podnikania iba 10 tisíc dolárov. To v tých časoch naozaj nebola v New Yorku veľká suma.

Na začiatku Calvin Klein predával iba obleky. Postupne však rozšíril svoj sortiment aj na dámske šaty. Jeho prvá kolekcia sa zameriavala na jednoduchý štýl určený najmä pre mladší generáciu.

Na úspech Calvin Klein nemusel dlho čakať. Rok po otvorení svojho biznisu sa objavil na titulnej strane slávneho módneho časopisu Vogue. O dva roky neskôr už získal prestížnu cenu za svoju módnu kolekciu. Firma zarábala milióny dolárov ročne. V roku 1978 sa jej podarilo za pár týždňov predať 200 tisíc párov džínsov.

V osemdesiatych rokoch Calvin Klein spôsobil malú revolúciu v pánskej spodnej bielizni. Dovtedy módni návrhári veľkú pozornosť tejto časti odevu nevenovali. Predaj spodnej bielizne v súčastnosti stále patrí k významným zdrojom príjmu spoločnosti.

Dnes už zakladateľ firmy Calvin Klein v spoločnosti nefiguruje. V roku 2002 bola značka Calvin Klien kúpená spoločnosťou PPV za 400 miliónov dolárov.

Kolekcie a produktové línie značky Calvin Klein

Calvin Klein sa snaží osloviť všetky vekové a spoločenské skupiny. Robí to aj vytváraním špeciálne zameraných kolekcií.  Okrem módy sa značka Calvin Klein objavuje aj na šperkoch či parfumoch.

Medzi najznámejšie produktové línie Cavin Klein patria:

  • Calvin Klein Collection – drahá luxusná línia
  • Calvin Klein – základná módna línia
  • ck Calvin Klein – cenový prechod medzi dvoma vyššie uvedenými líniami
  • Calvin Klein Sport
  • Calvin Klein Jeans
  • Calvin Klein Home – posteľná bielizeň, uteráky a podobne
  • Calvin Klein Golf
  • Calvin Klein Underwear – spodná bielizeň

Predajne

Calvin Klein má po svete stovky obchodov. Nejde však o jeden rovnaký koncept. Calvin Klein sa snaží odlišovať svoje produktové línia aj samotnými predajňami. Môžete si byť napríklad istí, že na predajňu Calvin Klein Collection len tak ľahko nenatrafíte. Jednoducho preto, že v súčasnosti firma prevádzkuje priamo iba jednu jedinú. Priamo v srdci New Yorku.  Zopár ďalších predajní Calvin Klein Collection prevádzkujú partneri spoločnosti.

Obchod značky Calvin Klein

Omnoho jednoduchšie je však nájsť predajne línií ck Calvin Klein a Calvin Klein. Špecializovanú predajňu Calvin Klein nájdete aj na Slovensku. Síce iba jedinú, ale nájdete ju. Calvin Klein Jeans sa nachádza v Bratislave. Presnejšie v Auparku. V minulosti bol v prevádzke aj obchod v Košiciach. Calvin Klein sa na Slovensku predáva aj v outletoch a mnohých ďalších obchodoch.

Celú ponuku módneho domu Calvin Klein si môžete pozrieť na webe calvinklein.com. Žiaľ, web je zatiaľ iba v angličtine.

Zanechajte odpoveď

Your email address will not be published.

tamilkamaverisex.com grind the floor.
www.kambimalayalamkathakal.cc breakfast fucked from behind.
https://mysexstory.pro/