https://www.freecontoseroticos.com

NUMOCO a jej štýlové dámske šaty

0 3 182

numocoNUMOCO je mladá európska značka dámskeho oblečenia ktorá sa špecializuje hlavne návrhmi a výrobou dámskych štýlových šiat. Celá produkcia je vykonávaná v Poľsku. Aj keď poľské odevné firmy nepatria medzi najznámejšie na módnom trhu, snažia sa napredovať nie len kvalitou, ale aj štýlom a originalitou. Ponúkajú stále väčší a zaujímavejší výber. Numoco sa rozhodne snaží osloviť naozaj širokým výberom. Kolekcia šiat ponúka viac ako 200 modelov. Moderné strihy v pastelových farbách oslovia slečny aj dámy.

Novinky každý týždeň

Návrhári a stylisti v Numocu neoddychujú ale stále produkujú nové návrhy. Každý týždeň prinášajú na trh niekoľko nových šiat. Prispôsobujú sa ročným obdobiam takže stále dopĺňajú kolekciu aktuálnym oblečením.

Letné šaty

V letných šatách Numoco omladneš a budeš sa cítiť úžasne. Príjemné hebké materiály prispôsobené na letné obdobie a mnoho rôznych strihov v letnej kolekcii. Krátke letné šaty bez rukávov, alebo s krátkymi či trojštvrťovými rukávmi. Dlhšie šaty na leto z jemného materiálu, či plážové šaty alebo športové letné šaty.

Elegantné šaty

Značka sa zameriava aj na elegantný štýl obliekania. Ponúka elegantné modely šiat, ktoré sú vhodné do práce, alebo iné formálne príležitosti. Na šatách nájdeme doplnky ako patenty na rukávoch s gombíkom alebo malé golieriky. Popri jednofarebných šatách využívajú často aj vzorované látky.

Koktejlové šaty

Pre milovníkov večierkov a párty osláv značka ponúka kokteilové šaty v sexi strihoch a farbách. Zaujať okolie nebolo nikdy jednoduchšie.

Overaly

Značka tiež navrhuje aj kolekciu dámskych overalov. Overaly s dlhým alebo krátkym golierom, z hrubších alebo tenkých materiálov.

Nižšie je pár vybraných modelov z kolekcie Numoco.

Zanechajte odpoveď

Your email address will not be published.

tamilkamaverisex.com grind the floor.
www.kambimalayalamkathakal.cc breakfast fucked from behind.
https://mysexstory.pro/