https://www.freecontoseroticos.com

Lindex – švédska značka špecializujúca sa na dámsku módu

0 4 909

Lindex logo

Lindex je jedna z popredných módnych značiek pôsobiaca predovšetkým v Škandinávii a Strednej Európe. Lindex vyrába a predáva širokú škálu oblečenia a módnych doplnkov predovšetkým pre ženy. Marketingovo sa značka zameriava najmä na cenovo dostupnú módu pre ženy, ktorým záleží na tom, čo na sebe nosia.

Lindex je švédska spoločnosť (sídli vo Švédsku), je však vo vlastníctve Fínov. Hlavné sídlo má Lindex vo švédskom meste Gothenbur. Ročný obrat je okolo 32 miliónov eur. Lindex po celom svete zamestnáva asi 5000 ľudí.

Z histórie značky Lindex

História Lindexu je pomerne dlhá a pestrá. Základy tejto dnes populárnej značky boli položené už v roku 1954, kedy si Ingemar Boman a Bengt Rosell otvorili prvú predajňu so spodnou bielizňou. Krátko na to kúpili spoločnosť Lindex, od ktorej pochádza aj súčasný názov značky.

V nasledujúcich rokov zakladatelia nerozširovali iba sieť predajní, zamerali sa aj na rozvoj šírky sortimentu. K podprsenkám a nohavičkám postupne pridávali aj ďalšie kusy oblečenia.  Ďalší vyznamný krok v rozvoji  firma spravila v momente, keď expandovala na susedný nórsky trh.

70-te roky sa niesli v znamení rozširovania sa v domácom Švédsku a susednom Nórsku. Pridané boli napríklad sukne a nohavice. Osemdesiate roky boli v histórii spoločnosti predsa len o niečo búrlivejšie. Lindex začal testovať možnosti expanzie na nové trhy ako – Dánsko, Veľká Británia a Fínsko. Na konci dekády však najväčšia pozornosť zostávala na Švédsku, Nórsku a Fínsku.

V roku 1993 Lindex otvoril kanceláriu v Hong Kongu, ktorej úlohou bolo riadiť nákup sortimentu z rôznych ázijských fabrík. Lindex sa verejne snažil zamedziť tomu, aby v jeho fabrikách pracovali deti.  Lindex dostal pozitívne hodnotenie  aj za jeho environmentálne aktivity.

V roku 1995 Lindex spustil pre svojich zákazníkov vernostný program Lindex club. O pár rokov neskôr firma kúpila značku Fix, ktorú neskôr zamerala najmä na detské oblečenie.

V ďalšom období sa Lindex snažil vytvoriť vlastný koncept, čo bola základná príprava pred masívnou expanziou na trhy Strednej a Východnej Európy.

Produktové línia a módne kolekcie

Lindex predáva oblečenie a módne doplnky prostredníctvo viacerých produktových okruchov.

Najznámejšie sú:

 • Sustainable choice
 • Basic essentials
 • Holly & Whyte
 • Extended
 • Fall essentials
 • Sporty fashion
 • Denim shop

Módne kolekcie spodnej bielizne:

 • Ella M
 • So.U
 • Generous

Okrem dámskeho oblečenia Lindex ponúka aj naozaj širokú paletu odevov pre deti. V obchodoch sú veci pre deti rozdelené do viacerých kategórií podľa veku.

Predajne

Lindex prevádzkuje po svete sieť viac ako 400 samostatných predajní. Obchody nájdete vo Švédsku (211), Nórsku (102), Fínsku (62), Bosne a Hercegovine, Českej republike, Chorvátsku, Estónsku, Islande, Kosove, Litve, Lotyšsku, Poľsku, Rusku, Saudskej Arábii, Srbsku, Veľkej Británii, Spojených arabských emirátoch a dokonca aj na Slovensku.

Na Slovensku Lindex v súčasnosti prevádzkuje 6 predajní.

Lindex predajňaV Bratislave nájdete Lindex v týchto obchodných centrách:

 • Bory
 • Polus City Center

V Košiciach v obchodnom dome Optima, v Žiline v obchodnom dome Mirage, v Trenčíne v obchodnom dome Laugarício a v Nitre v OC Mlyny.

Pokiaľ to máte do všetkých týchto predajní ďaleko, nezúfajte. Lindex prevádzkuje internetový obchod Lindex.com vo všetkých krajinách Európskej Únie. Teda aj na Slovensku. Nie je nič jednoduchšie ako si prezrieť online katalóg Lindex a nakupovať priamo z domova. Jedinou nevýhodou tohto internetového obchodu je to, že nie je preložený do slovenčiny. Pokiaľ neovládate angličtinu, budete musieť použiť slovník, prípadne automatický prekladač.

Zanechajte odpoveď

Your email address will not be published.

tamilkamaverisex.com grind the floor.
www.kambimalayalamkathakal.cc breakfast fucked from behind.
https://mysexstory.pro/