https://www.freecontoseroticos.com

Bershka – španielska móda pre mladých

0 4 310

Bershka logo

Bershka je španielska módna značka, ktorá patrí pod spoločnosť Inditex. Bershka tak nevznikla v žiadnej garáži. Nestojí za ňou žiadny príbeh talentovaného návrhára či vynaliezavého podnikateľa. Aspoň nie priamo. Inditex je megafirma, ktorá má vo svojom portfóliu aj značku Zara. Zakladateľ Inditexu je dnes považovaný za jedného z najbohatších ľudí na svete.

Rovnako ako Zara, aj Bershka má sídlo v španielskom meste Arteixo.

Predaje značky Bershka sa na celých predajoch skupiny Inditex podieľajú desiatimi percentami. To rozhodne nie je málo. Bershka vznikla relatívne nedávno – v roku 1998.

Firma za touto značkou tvrdí, že iba reagovala na potreby zákazníkov. Bershka sa zameriava najmä na mladých zákazníkov, ktorých už nedokázala osloviť svojimi tradičnými značkami. Súčasná móda je diametrálne odlišná od toho, čo poznáme z minulosti. A najviditeľnejšie je to pri mladých ľuďoch.

Dnešná móda je neuveriteľnej rýchla. Módne trendy sa nemenia raz za zopár rokov. Módne trendy sa dnes menia v priebehu roka. Bežné módne značky tak stratili kontakt so spotrebiteľom. Zara však reagovala menšou revolúciou.

Základom úspechu značky Bershka je neuveriteľne rýchla schopnosť reagovať na najnovšie trendy. Berhka zamestnáva približne 60 profesionálnych dizajnérov, ktorí pracujú v tíme. Veľmi dôležitou súčasťou ich práce je sledovať najnovšie móde trendy.

Úlohou zvyšku firmy je nápady kreatívneho oddelenia dostať čo možno najskôr na pulty predajní. A toto vraj Bershka dokáže do jedného týždňa. Ako je to možné, keď bežným predajcom módy niečo takéto trvá v priemere 6 mesiacov.

Jedným z dôvodov, preto táto značka dokáže tak rýchlo reagovať na vrtochy zákazníkov, je to, že odolali trendu presunu výroby do lacných, ale vzdialených krajín. Veľká časť výroby je priamo v Španielsku. Dôležité je najmä prepojenie dizajnu a výroby. Pokiaľ tieto dve oddelenia delí 20 tisíc kilometrov, tak ich spolupráca bude logicky pomalšia. A pri štyroch tisíckach produktov, ktoré sú k dispozícii v každej predajni, sa to jednoducho prejaví.

Z histórie

Bershka bola založená v roku 1998.  Materská spoločnosť Inditex však vznikla už v roku 1985 ako Zara. Zakladateľmi tejto spoločnosti sú Amancio Ortega, Rosalía Mera. Amancio Ortega dnes vďaka Zare patrí medzi najbohatších ľudí na svete.

Produktové línie a módne kolekcie

Bershka má každý obchod rozdelený na ženské a pánske oddelenie. Pozornosť však smeruje predovšetkým na ženy, takže neočakávajte, že mužská časť dostane rovnakú plochu.

Výrobky sú ponúkané v troch produktových líniách:

  • Bershka – produktová línia zameraná najmä na najnovšie trendy
  • BSK  – línia špecializovaná na mladšie ročníky
  • Man – produktová línia špecializovaná pre mužov

Bershka sa snaží osloviť najmä mladých ľudí, ktorí majú radi dobrodružstvo a ich životný štýl do veľkej miery záleží na hudbe, s ktorou sa identifikujú, a moderných technológiách, pomocou ktorých komunikujú.

Predajne

Bershka vstúpila na trh s módou naozaj intenzívne. Za prvé dva roky svojej existencie otvorili sto nových obchodov. Tu treba povedať, že Bershka si dáva extrémne dobre záležať na tom, aby predajne vyzerali atraktívne,  a aby sa v nich mladí ľudia cítili ako doma.

predajňa Bershka

Dnes prevádzkuje Bershka viac ako 900 predajní v 64 krajinách sveta. Týmito číslami sa radí k najdôležitejším predajcom módy na svete. Bershka prevádzkuje aj internetový obchod na adrese Bershka.com. Nakupovať však možno iba z vybraných krajín. Nanešťastie Slovensko medzi ne nepatrí.

Na Slovensku má Bershka oficiálne iba dva obchody.

Oba sa nachádzajú v Bratislave:

  • Einsteinova 18
  • Metodova 6

 

Zanechajte odpoveď

Your email address will not be published.

tamilkamaverisex.com grind the floor.
www.kambimalayalamkathakal.cc breakfast fucked from behind.
https://mysexstory.pro/