https://www.freecontoseroticos.com

COS – kvalitná minimalistická módna značka

COS - kvalitná minimalistická módna značka
0 5 319

Collection of Style v skratke COS je módnou značkou pre ženy, mužov a deti, ktorí milujú minimalizmus. Anglicko-švédsky prémiový brand patrí pod skupinu Hennes & Mauritz (H&M) a svet dobýja už od roku 2007. Kolekcie tejto značky majú modernú estetiku so zameraním na funkčnosť a jednoduchosť. Každý kúsok je navrhnutý tak, aby bol trendy aj po sezóne.

COS - kvalitná minimalistická módna značka
COS – kvalitná minimalistická módna značka

Oblečenie značky COS sa zameriava na jednoduché farebné kombinácie, minimalistické strihy a kvalitné materiály. Modely nie sú prvoplánové. Kým sú na ramienku, nezaujmú natoľko, ako na tele, preto si ich treba určite vyskúšať.

COS e-shop

Značka COS drží krok nielen s trendmi v móde, ale aj v technológiách, preto okrem kamenných prevádzok má i e-shop. Online obchod je síce v angličtine, ale vyznať a zorientovať sa v ňom je veľmi jednoduché.

Kolekcie, ktoré COS e-shop ponúka, sú tradične v čiernych a bielych farbách, s jemným akcentom hnedej, zelenej, sivej či žltej. Modely majú klasické jednoduché strihy, kvalitné spracovanie a zaujímavé drobné detaily. Kúsky sú vyrobené z kvalitných materiálov ako bavlna, kašmír, hodváb či vlna.

COS - kvalitná minimalistická módna značka
COS – kvalitná minimalistická módna značka

COS móda ponúka ucelenú dámsku a pánsku kolekciu. V e-shope nechýbajú ani doplnky. Ženy si určite vyberú zo širokej ponuky topánok, kabeliek, spodnej bielizne, rukavíc, klobúkov či nepreberného množstva šperkov. Mužov zas potešia topánky, tašky, opasky, ponožky, ale aj plavky alebo boxerky.

V dizajne značky sa snúbia tradičné metódy výroby aj nové techniky, čo prispieva k tomu, že COS tvorí nadčasové kúsky, ktoré si každý milovník módy môže ľahko skombinovať s ostatným odevom.

COS - kvalitná minimalistická módna značka
COS – kvalitná minimalistická módna značka

Značka COS sa tiež vyznačuje tým, že svoje nové kolekcie neprezentuje prostredníctvom módnych prehliadok. Novinky predstavuje na internetových stránkach a raz za pol roka vychádza tlačená publikácia. Touto stratégiou dáva príležitosť širokej verejnosti byť pri novej prezentácií výrobkov.

COS má viac ako 250 obchodov na viac ako 40 trhoch po celom svete. Vlajková loď tejto značky sídli na londýnskej ulici Regent Street. COS milujú všetci, pretože svoje kúsky ponúka za veľmi prijateľné ceny.

Zanechajte odpoveď

Your email address will not be published.

tamilkamaverisex.com grind the floor.
www.kambimalayalamkathakal.cc breakfast fucked from behind.
https://mysexstory.pro/