https://www.freecontoseroticos.com

Reserved – populárna módna značka pochádzajúca z Gdaňsku

0 4 195

Reserved logo

Reserved je poľská módna značka vyrábajúca odevy pre ženy, mužov aj deti. Firma za touto značkou je LPP S.A  a sídli  v severopoľskom Gdaňsku.

Keď sa hovorí o módnych značkách, tak väčšinou sa spomínajú talianske, nemecké či francúzske spoločnosti. Je pravda, že všetky tieto krajiny majú s módou veľmi dlhé skúsenosti. Prvé módne značky sa v Nemecku napríklad začali objavovať už pred prvou svetovou vojnou. Stredná Európa vrátane Poľska akýkoľvek pokrok vo vývoji značiek zastavila s nástupom komunizmu.

O úspešných značkách z Strednej Európy (Poľsko, Slovensko, Česká republika a Slovensko) naozaj nepočúva často. Reserved je však veľmi zaujímavou výnimkou.

Reserved sa snaží zapojiť do globálne zápasu o pozornosť spotrebiteľov. Jednou z ciest, ako sa stať rešpektovanou značkou, je využívanie svetových topmodeliek. Reserved má za sebou fotenie s takým hviezdami modelingového neba ako Karolína Kurková či Adriana Limma.

Z histórie

Zakladateľmi značky Reversed sú Marek Piechocki a Jerzy Lubianiec. Marek Piechocki bol dizajnérom – tvorivá časť projektu, Jerzy Lubianiec bol na druhú stranu manažér, ktorý sa staral o praktické záležitosti firmy.

Samotná značka Reserved však neexistovala až do roku 2001. Dovtedy boli výrobky spomínaných dvoch Poliakov predávané pod označením LPP. Zmena názvu značky mala úzky súvis s plánmi expanzie do zahraničia. Reserved znie ďaleko príťažlivejšie ako LPP. V Poľsku to s takou značko šlo, v zahraničí by to však mali oveľa ťažšie.

V roku 2002 Reserved otvorila svoju prvú zahraničnú predajňu. Tou šťastnou krajinou bolo Estónsko.

Produktové línie značky

Reserved predáva oblečenie a módne doplnky predovšetkým pod svojou hlavnou značkou. Nakupovať môžete: tričká, blúzky, šaty, nohavice, džínsy, bundy, sukne, kraťasy, plavky, spodnú bielizeň či doplnky ako tašky, topánky, klobúky, kravaty, opasky, slnečné okuliare, hodinky či ponožky. Produktová ponuke je naozaj široká. Každý rok Reserved predstaví niekoľko tisíc nových modelov. Tieto produkty sú do predajní uvádzané priebežne. Súčasná móda sa neuveriteľne rýchlo a mení a ak chce byť Reserved úspešná, musí sa s tým faktom vyrovnať. Inak ju predbehnú konkurenčné módne reťazce.

Reserved využíva aj niekoľo špeciálnych značiek, ktorých účelom je vytváranie marketingových kampaní zameraných špecificky na určité vekové skupiny.

V súčasnosti Reserved využíva tieto:

  • CroppTown alebo Cropp – produktová línia/značka zameraná na mládež
  • Reserved-Kids alebo Re-Kids – produktová línia/značka zameraná na deti
  • Home&You – potreby do domácnosti
  • House
  • Mochito
  • Sinsay
  • Promostars

Predajne

Keďže Reserved je poľská značka, je ľahké uhádnuť,  v ktorej krajine bude mať najviac predajní. V Poľsku má v súčasnosti Reserved 146 predajní, ktoré spolu dosahujú predajnú plochu  102 000 m². Mimo Poľska Reserved prevádzskuje spolu 90 obchod na celkovej ploche okolo 90 tisíc m².

Predajňa Reserved

Predajne Reserved nájdete v týchto krajinách: Estónsko, Litva, Lotyšsko, Ukrajina, Rusko, Česko, Rumunsko, Bulharsko, Nemecko a Maďarsko. Reserved je výrazne prítomná aj na Slovensku. K dispozícii máte spolu 16 predajní tejto značky. To znamená, že obchod Reserved by ste mali nájsť v každom krajskom meste: Bratislava, Trnava, Nitra, Trenčín, Žilina, Banská Bystrica, Prešov, Košice. Nakupovať v Reserved môžete aj v Poprade či Michalovciach.

Pokiaľ nebývate v žiadnych z týchto miest, alebo to jednoducho máte do najbližšej predajne ďaleko, nemusíte zúfať. Výrobky značky Reserved môžete bez väčších ťažkostí nakupovať aj na internete. V prevádzke je oficiálny internetový obchod na adrese Reserved.com. Zasielanie tovaru na Slovensku nie je žiadny problém. Horšie to už je, ak nemáte znalosti angličtiny. Eshop totiž nie je preložený do slovenčiny. Budete musieť zapnúť automatický prekladač alebo siahnuť po dobrom slovníku.

 

Zanechajte odpoveď

Your email address will not be published.

tamilkamaverisex.com grind the floor.
www.kambimalayalamkathakal.cc breakfast fucked from behind.
https://mysexstory.pro/