https://www.freecontoseroticos.com

Predajca tradičnej francúzskej módy Promod

0 5 621

Promod logo

Promod je francúzska módna značka, ktorá predáva svoje produkty na viac ako 1000 miestach sveta. Firma zamestnáva cez 5000 ľudí a ročný obrat presahuje jednu miliardu eur.

Promod sám seba charakterizuje ako značku, ktorá nepatrí ani do luxusu, ani do rýchlej módy. Promod sa snaží štylizovať ako predajca tradičnej francúzskej módy, ktorá má osobitý vkus, precízny dizajn, avšak stále je pre väčšinu zákazníkov bez problémov cenovo dostupná.

Promod má výrobné prevádzky po celom svete – od Francúzska a Talianska, cez Východnú Európu či Egypt až po Filipíny. Manažment za touto značkou sa snaží odolávať globálnemu trendu presunu všetkej výroby do Číny. Firma sa snaží vyrábať jednotlivé veci tam, kde je to najlepšie. Džínsy sa napríklad šijú v Taliansku, pretože Taliani sú v tomto smere jednoducho najlepší. Kožené módne doplnky sú zase zhotovované vo Francúzsku, keďže tento národ s tým má najbohatšie skúsenosti. Kožené odevy sa zase šijú vo Východnej Európe, keďže v týchto krajinách poznajú, čo je to tuhá zima, a najlepšie vedia, ako sa voči nej ochrániť. Bavlnené veci sa vyrábajú v Egypte. Veď je to práve egyptská bavlna, ktorá preslávila túto severoafrickú krajinu.

Z histórie značky Promod

Promod nepatrí medzi najmladšie značky, rozhodne by sme ju však nemohli zaradiť medzi módnych veteránov. Promod uzrel svetlo sveta v roku 1975. Vo francúzskom meste Lille.

Za Promodom je zaujímavý príbeh jednej francúzskej rodiny. Polletovci (konkrétne Francis Charles Pollet, ktorý bol odborníkom na látky všetkého druhu) v polovici 70-tych rokoch dostali nápad, že budú predávať štýlovú francúzsku módu. Otvorili si vlastnú predajňu, v ktorej začali predávať vlastné dizajnérske výtvory.

Polletovci sú však v módnom biznise zaujímavým zjavom. Vcelku veľká časť starších módnych firiem vznikla na rodinnom základe. Väčšina takýchto zakladateľov však neodolá prvej ponuke väčšieho investora a svoju firmu predá. Polletovci odolali a stále odolávajú. Promod je aj v súčasnosti stále súkromnou firmou, ktorá je plne v rukách zakladateľskej rodiny.

Na začiatku 90-tych rokoch Promod otvoril, ako jedna z prvých európskych značiek, predajňu v Saudskej Arábii. V roku 1999 sa Promod stal jedným z prvých predajcov módy, ktorí začali ponúkať svoj tovar prostredníctvom internetu.

Produktové línie a módne kolekcie

Promod predáva všetky svoje výrobky pod svojou značkou. Základné produktové línie sú: muži, ženy. Súčasťou ponuky Promodu sú aj rôzne módne doplnky.

Predajne

Promod má celkom 390 predajní v 25 krajinách. Väčšina z týchto obchodov je vlastnená priamo. V mnohých štátoch sveta však predajne nemôže vlastniť zahraničný subjekt. V takýchto situáciách sú predajne prevádzkované na základe frančízy.

Promod predajňa

Na Slovensku prevádzkuje Promod 9 predajní. Na našu malú krajinu je to vcelku široká predajná sieť.

Najviac ochodov je ako zvyčajne v Bratislave. Nájdete ich v týchto obchodných domoch:

  • Eurovea
  • Avion
  • Central
  • Polus city
  • Aupark

Túto francúzsku značku môžete ďalej nájsť v týchto slovenských mestách:

  • Trenčín – OC Laugaricio
  • Nitra – obchodné centrum Mlyny
  • Žilina – SC Mirage

Pokiaľ to máte do všetkých zo spomínaných obchodných domov ďaleko, nič sa nedeje. Nakupovať môžete aj z pohodlia domova. Promod totiž v celej Európe prevádzkuje oficiálny internetový obchod. Nájdete ho na adrese Promod.eu. Výbornou správou je, že tovar je zasielaný aj na Slovensko. A dokonca v prípade, že váš nákup presiahne sumu 100 eur, poštovné máte úplne zdarma.

Internetový obchod však nemusí využívať iba na nakupovanie. Nie každému totiž vyhovuje nakupovať oblečenie bez vyskúšania. Promod.eu je zároveň vynikajúcim katalógom značky.

Zanechajte odpoveď

Your email address will not be published.

tamilkamaverisex.com grind the floor.
www.kambimalayalamkathakal.cc breakfast fucked from behind.
https://mysexstory.pro/