https://www.freecontoseroticos.com

Hollister – značka plná fantázie, lásky, zábavy i dobrodružstva

Hollister - značka plná fantázie, lásky, zábavy i dobrodružstva
0 1 895

Americká značka Hollister je úzko spätá so spoločnosťou Abercrombie & Fitch. Nenájdu sa v nej ale všetci. Milujú ju predovšetkým tínedžeri a mladí ľudia, ktorí vyhľadávajú štýl, nadčasovosť, originalitu a kvalitu. Značka je plná fantázie, lásky, zábavy i každodenného dobrodružstva.

Hollister e-shop

Hollister nemá slovenský eshop, ale všetky svoje kúsky kúpené online dopraví. Značka dopĺňa džínsovú kolekciu surferskými motívmi. Hollister vás oblečie od hlavy až k päte.

Hollister - značka plná fantázie, lásky, zábavy  i dobrodružstva
Hollister – značka plná fantázie, lásky, zábavy i dobrodružstva

V ponuke má kúsky pre mladých mužov i ženy. Stačí si len vybrať z trendovej ponuky topov, tričiek, nohavíc, džínsov, teplákov, mikín, šiat, sukní, búnd, kabátov, pyžám, plaviek, spodnej bielizne alebo ponožiek. Všetky kúsky sú pestrofarebné, moderné, štýlové a svieže. Oblečenie je vyrobené z kvalitných materiálov a drží krok s aktuálnymi kalifornskými trendmi. Samozrejme, Hollister myslí aj na detaily, preto ponúka aj topánky či doplnky ako opasky, šatky, šľapky, ruksaky či šiltovky. Čajka v logu je jasným symbolom ducha slobody.

Hollister - značka plná fantázie, lásky, zábavy  i dobrodružstva
Hollister – značka plná fantázie, lásky, zábavy i dobrodružstva

Dolaďte svoj outfit parfumom Hollister! Značka má v ponuke aj voňavky pre ženy aj mužov. Stačí si len vybrať tú vašu. Vône Festival Vibes vibrujú skvelou hudbou a festivalovou náladou. Naladia aj vás. Voňavky sú extrémne pozitívne. Stačí si len nasadiť slnečné okuliare a začnete splývať na vlne hudby. Zaujímavá je aj parfum Festival Nite, ktorá vás prenesie do rytmu festivalových nocí. Vône sú inšpirované zapadajúcim slnkom, neónmi a dobrou hudbou. Spája v sebe dobrodružstvo a slobodu. Ak sa chcete preniesť na pláž, určite siahnite po voňavke Wave a Wave 2. Parfumy navodia atmosféru pláží, nekonečného spoznávania nových ľudí a jedinečných zážitkov. Čerstvá energia leta je schovaná vo fľaštičke s morskou vlnou.

Zanechajte odpoveď

Your email address will not be published.

tamilkamaverisex.com grind the floor.
www.kambimalayalamkathakal.cc breakfast fucked from behind.
https://mysexstory.pro/