https://www.freecontoseroticos.com

Gucci – značka pre milovníkov luxusu

Gucci - značka pre milovníkov luxusu
0 2 026

Talianska značka Gucci patrí medzi tie, ktoré vládli a vládnu svetu. Je jednou z najluxusnejších a najvyhľadávanejších. Značka s logom dvoch prepletených G je neomylným symbolom pre talianske návrhárske umenie. Je tiež zárukou kvality a výnimočnej krásy. Za značkou stojí len jeden muž, ktorý mal v 20. rokoch obyčajný sen – predávať svoj kožený tovar. Guccio Gucci miloval kone, preto jeho prvý obchod, otvorený v roku 1921, sa nevenoval klasickej konfekcii, ale bol to butik s výrobkami z vysoko kvalitnej kože a s vybavením na jazdenie. Okrem toho občas načrel aj do výroby kabeliek a tašiek.

Gucci predajne

Keďže značku vyhľadávajú milovníci luxusu, Gucci predajňa sa nachádza v Bratislave v centre mesta. Ponúka široký sortiment kvalitného a štýlového oblečenia pre ženy, mužov aj deti. Nechýbajú, samozrejme, ani doplnky ako náušnice, náramky, hodinky, opasky či slnečné okuliare. V ponuke oblečenia Gucci predajňa zastrešuje kompletný sortiment, od tričiek, topov, blúzok, šiat, nohavíc, kabátov, búnd, sukní až po topánky, kabelky, tašky, čiapky alebo klobúky.

Gucci - značka pre milovníkov luxusu
Gucci – značka pre milovníkov luxusu

V súčasnosti neexistuje človek, ktorý by ešte o módnych doplnkoch nesúcich hrdo meno Gucci nepočul. Kabelky preslávené neobvyklým štýlom, najdrahšie džínsy „Genius jeans“, ktorým sa podarilo svojou cenou dobyť aj čestné miesto v Guinnessovej knihe rekordov, sú jednoducho pamätné.

Gucci - značka pre milovníkov luxusu
Gucci – značka pre milovníkov luxusu

Gucci taktiež vyrába mnoho parfumov. Medzi najobľúbenejšie patrí parfum Bloom. Hovorí sa, že vďaka tejto vôni žena rozkvitá a naberá životnú vitalitu. Parfum vás prenesie do záhrady plnej kvetín, v ktorej je práve žena tou najkrajšou. Do dejín sa zapísala aj vôňa Envy, ktorú len tak niečo neprekoná. Tento parfum dotvára značku k absolútnej dokonalosti. Envy, čo v preklade znamená závisť, je zmesou fialky, magnólie, jazmínu a santalového dreva, čím dokonale vystihuje auru, ktorú tento fenomén vyžaruje.

Gucci - značka pre milovníkov luxusu
Gucci – značka pre milovníkov luxusu

Gucci dnes s každou novou kolekciou dokáže prekvapiť a úspechy značku rozhodne neobchádzajú. A niet sa čomu čudovať…

Zanechajte odpoveď

Your email address will not be published.

tamilkamaverisex.com grind the floor.
www.kambimalayalamkathakal.cc breakfast fucked from behind.
https://mysexstory.pro/