https://www.freecontoseroticos.com

Celio – pánska móda s francúzskym šarmom

Celio - pánska móda s francúzskym šarmom
0 2 031

Francúzska značka Celio sa špecializuje na pánsku elegantnú a voľnočasovú módu. Ponúka kvalitné oblečenie skombinované s francúzskym šarmom za prijateľné ceny. Precízne a štýlové kúsky vyhľadávajú predovšetkým mladí a úspešní muži, ktorí si dávajú záležať na svojom vzhľade elegána a chcú držať krok s aktuálnymi módnymi trendmi.

Celio - pánska móda s francúzskym šarmom
Celio – pánska móda s francúzskym šarmom

Značka Celio, ktorú vytvorili Marc a Laurent Grosmanovci, vznikla v roku 1978 a dnes ju nosí každý druhý Francúz. Prvý obchod spoločnosť otvorila v roku 1985 a už o sedem rokov neskôr mali sto prevádzok. Dôvod úspechu tejto módnej značky bol v tom, že na trhu chýbala prirodzená a príjemná pánska móda obohatená o francúzsky šarm. Celio je preto zárukou kvality, elegancie a štýlu.

Celio eshop

Značka Celio osloví milovníkov mestskej cool elegantnej módy. Každá z kolekcii má pritom štyri základné línie, preto si príde na svoje určite aj ten najnáročnejší módny guru. Na výber sú vždy kúsky z línií: casual, essential, smart a denim. Páni tak nájdu oblečenie na voľný čas, do kancelárie či na spoločenské podujatia. V Celiu sa oblečie každý muž. A to nielen do odevov, ktoré potrebuje, ale sa mu tiež hodia.

Celio - pánska móda s francúzskym šarmom
Celio – pánska móda s francúzskym šarmom

Značka svoje kúsky predáva aj na internete. Celio eshop je ale len vo francúzskom, talianskom, španielskom či anglickom jazyku. Slovenská verzia chýba. Internetový obchod je však veľmi prehľadný a intuitívny, takže absentujúci jazyk si mnohí ani nevšimnú. Celio eshop má v ponuke tričká, košele, nohavice, džínsy, šortky, polo tričká, saká, bundy, svetre či pulóvre najnovších trendov a farieb.

Celio - pánska móda s francúzskym šarmom
Celio – pánska móda s francúzskym šarmom

Oblečenie dotvárajú aj doplnky, ktorých je v eshope neúrekom. Na výber sú opasky, šatky, šály, tašky, čiapky, klobúky či ponožky. Samozrejme, outfit sa nezaobíde bez topánok. Celio myslí na každodennú obuv, ale aj spoločenské či voľnočasové topánky. Značka tak oblečie každého muža podľa najnovšej módy od hlavy po päty a na akúkoľvek príležitosť.

Zanechajte odpoveď

Your email address will not be published.

tamilkamaverisex.com grind the floor.
www.kambimalayalamkathakal.cc breakfast fucked from behind.
https://mysexstory.pro/