Calliope – móda pre úplne každého

0 1 128

Elegantná značka Calliope nadchne každého, kto miluje módu. Calliope si zakladá na elegantnom štýle a kvalitných materiáloch oblečenia, topánok i doplnkov. Reflektuje vždy na sezónne obdobie, preto ponúka kolekcie na jar, leto, jeseň i zimu. Značka sa zameriava na módu pre ženy a mužov vo veku 25 až 40 rokov. Calliope však myslí aj na deti, v ponuke má preto oblečenie aj pre chlapcov a dievčatá, ktorí chcú držať krok s trendmi.

Calliope eshop

Značka Calliope prezentuje aktuálnu módu a štýlové trendy, ktoré si môže každý shopoholik kúpiť v nejednom kamennom obchode. Ak ale dávate prednosť nakupovaniu online, Calliope eshop v slovenskej verzii zatiaľ neexistuje. Nakupovať oblečenie, topánky či doplnky môžete len v talianskom eshope Calliope, ktorý si môžete prepnúť do anglického jazyka.

Calliope - móda pre úplne každého
Calliope – móda pre úplne každého

Calliope eshop je prehľadný a jednoduchý na nakupovanie. Na hlavnej stránke sa nachádzajú kategórie, ktoré vás nasmerujú priamo k tomu, čo hľadáte. Oblečenie, topánky a doplnky pre dámy, pánov a deti sú zvlášť oddelené. Calliope eshop má v ponuke trendy blúzky, tričká, košele, svetre, mikiny, bundy, nohavice, sukne, šaty, plavky i bielizeň z kvalitných materiálov.

Calliope - móda pre úplne každého
Calliope – móda pre úplne každého

Trendy sú aj topánky, ktoré sa jednoducho dajú dokombinovať k zvolenému outfitu podľa ročného obdobia. Calliope eshop ponúka tenisky, spoločenské topánky, sandále, čižmy ako aj papuče. Dokonalosť dotvoríte elegantnými i štýlovými doplnkami od tašiek, kabeliek, šatiek, šálov, čiapok, peňaženiek až po bižutériu.

Calliope - móda pre úplne každého
Calliope – móda pre úplne každého

Oblečenie hýri farbami od výmyslu sveta. Nechýbajú ani vzory či potlače. Farebné a veľmi kvalitné sú aj topánky a doplnky, ktoré má Calliope eshop v ponuke. Nechýbajú dokonca ani inšpirácie, ako sa obliecť a zladiť do mesta či na špeciálnu príležitosť. Popustite uzdu svojej fantázie a obliekajte sa aj vy podľa aktuálnych trendov, vďaka ktorým budete vždy šik.

Zanechajte odpoveď

Your email address will not be published.