https://www.freecontoseroticos.com

Michael Kors – luxusná značka známa najmä svojimi kabelkami

0 3 400

Michael Kores logo

Michael Kors je módna značka špecializujúca sa na kabelky a rôzne doplnky. Značka patrí spoločnosti Michael Kors Holdings, ktorú založil už v roku 1981 Michael Kors (v spoločnosti stále pôsobí ako kreatívny riaditeľ). Firma má po celom svete takmer 600 vlastných predajní. Celkovo Michael Kors zamestnáva viac ako 6 tisíc ľudí. Ročný obrať je cez 3 miliardy dolárov, pričom zisk sa pohybuje na úrovni okolo 600 miliónov dolárov.

Michael Kors, podobne ako množstvo ďalších kvalitných výrobcov kabeliek, sa musí neustále boriť s problémom falšovateľov. Napodobeniny Miachel Kors po svete distribuujú organizované skupiny. Boj proti nim je zložitý a finančne náročný. Ako pri všetkých kabelkách, najlepší spôsob, ako sa vyhnúť kúpe falošnej verzie, je nakupovať u overeného predajcu.

Medzi hlavných konkurentov tejto značky patria: Coach, Kate Spade či luxusná značka Louis Vuitton. Značka Michael Kors je populárna najmä medzi mladými ženami.

Medzi celebrity, ktoré mali na sebe šaty či kabelky značky Michael Kors patria:

  • Jennifer Lopez
  • Rachel McAdams
  • Elissa
  • Gwyneth Paltrow
  • Heidi Klum
  • Catherine Zeta-Jones
  • Michelle Obama

Z histórie značky

Michael Kors sa narodil v roku 1959 na Long Islande v americkom štáte New York. Nositeľ veľmi slávneho mena sa však ako Michael Kors nenarodil. Na rodnom liste mal napísané Karl Anderson. Ako sa tak dostal k menu Michael Kors?

Jeho mama sa vydala za jeho otca až keď mal päť rokov. Po otcovi tak získal priezvisko Kors. Jeho mama, bývalá modelka, mu však ponúkla, nech si zmení aj prvé meno.  Takto sa z Karla stal Michael David.

Michael sa o módu zaujímal od útleho detstva. Už keď mal päť pomáhal mame s dizajnom jej svadobných šiat. Mama si záujem o módu vysvetľovala jeho prítomnosť pri jej práci modelky. Ako teenager Michael začal vyrábať vlastnú módu v rodičovskej garáži.

Kors po skončení strednej školy začal študovať na módnom inštitúte. Dlho tam však nevydržal. Po deviatich mesiacov zo školy radšej odišiel. Zamestnal sa v butiku oproti škole.  Tam mal dovolené vystavovať a predávaj aj svoje veci. Netrvalo dlho, a Michael bol objavený. V roku 1981 založil vlastnú značku nesúcu jeho meno.

Značka Michael Kors síce existuje už od roku 1981, avšak až do roku 2006 nemala žiadne vlastné obchody. Najväčší rast Michael Kors zaznamenal práve v posledných desiatich rokov. Za tento veľmi krátky čas spoločnosť za značkou Michael Kors dokázala sprevádzkovať cez 600 predajní.

Produktové línie a kolekcie

Michael Kors predáva svoje výrobky pod dvoma značkami:

  • Michael Kors Collection – drahšia produktová línia
  • Michael Kors – lacnejšia produktová línia

 

V ponuke Michael Kors nájdete najmä módne doplnky ako hodinky, kabelky, topánky, slnečné okuliare, peňaženky, opasky, šperky, parfumy a tak ďalej. V katalógu Michael Kors však nájdete aj dámske a pánske oblečenie. Značka Michael Kors je však známa najmä módnymi doplnkami. Ako každá značka, aj Michael Kors sa časom vyvíja. Netreba zabúdať ani na snahu maximalizovať zisk. Čím širšia ponuka, tým vyššie predaje.

Predajne

Z viac ako 600 predajní sa približne polovička nachádza na domácom americkom trhu. Najrýchlejšie prírastky nových predajní je možné badať v Číne a celkovo v Ázii.

predajňa Michael Kors

Ďalšie stovky obchodov po celom svete ponúkajú výrobky značky Michael Kors v rámci svojej predajne plochy. Ďalším predajným kanálom je internet. Na Michaelkors.com však zo Slovenska nakupovať nemôžete. Do budúcnosti sa to možno zmení a firma bude tovar zasielať aj na Slovensku. V súčasnosti si takto aspoň môžete na internete pozrieť najnovší katalóg.

Michael Kors na Slovensku oficiálne nemá samostatne stojacu predajňu. To však neznamená, že veci tejto značky u nás nekúpite. Módne doplnky Michael Kors ponúka viacero špecializovaných butikov.

 

Zanechajte odpoveď

Your email address will not be published.

tamilkamaverisex.com grind the floor.
www.kambimalayalamkathakal.cc breakfast fucked from behind.
https://mysexstory.pro/