https://www.freecontoseroticos.com

Armani Jeans – cenovo dostupná značka od Giorgio Armani

0 4 073

Armani Jeans logo

Armani Jeans je produktová línia z dielne slávneho dizajnéra Giorgia Armaniho. Línia bola vytvorená v roku 1981 a odvtedy je pevnou súčasťou produktového portfólia Giorgio Armani. Armani Jeans predáva džínsy a džínsové produkty určené prevažnej mladším ročníkom. Armani Jeans patrí medzi cenovo najdostupnejšie výrobky od jedného najslávnejších svetových dizajnérov. Armani Jeans sa líši od tradičných dizajnérskych diel Armaniho. Základnou črtou jeho tvorby je totiž jednoduchosť. Džínsy a ďalšie produkty nesúce označenie Armani Jeans však nešetria inovatívnymi tvarmi a farebnou pestrosťou.

Z histórie značky

Ako už bolo spomenuté, línia Armani Jeans vznikla v roku 1981. Poďme sa však pozrieť na históriu celej spoločnosti Giorgio Armani.

Giorgio Armani je dnes právom považovaný za najvýznamnejšieho talianskeho dizajnéra histórie. Narodil sa v roku 1934 a slávnu značku založil v roku 1975. Dnes sa môže pochváliť majetkom okolo 10 miliárd eur.

Armani, podobne ako väčšina dnes slávnych dizajnérov, začínal vo veľmi skromných podmienkach. Nič nenaznačovalo, že sa z neho raz stane svetová módna ikona. Prvým zamestnaním, ktoré malo aspoň čosi do činenia s módou, bola pozícia, kde sa staral o výklady v obchodnom dome. Časom sa presunul do sekcie samotného predaja, ale pri aranžovaní výkladov a módnych figurín získal neoceniteľnú lekciu z marketingu.

Neskôr začal pracovať v jednej fabrike na výrobu odevov, kde ich pomáhal dizajnovať. Okrem stáleho pracovného úväzku Armani pracoval aj ako súkromník.Najímali si ho rôzne firmy, aby im pomohol s dizajnom ich produktov. Časom sa chýr o jeho kvalitách natoľko rozšíril, že Giorgioi bol na roztrhanie. Záujem bol jednoducho obrovský. Vďaka tejto bohatej skúsenosti si Armani vybudoval vlastný štýl. Neskôr získal dostatok sebavedomia na to, aby svoj talent a úsilie venoval vlastnej značke. Celé toto vyvrcholilo v roku 1975, kedy sa spustil dnes už slávny príbeh značky Armani.

Produktové línia Armani

Jednotlivé produktové línie sa navzájom líšia svojou „luxusnosťou“, teda v bežnom jazyku cenou.

Najdôležitejšie produktové línie značky:

  • Giorgio Armani – za túto značku zaplatíte jednoznačne najviac
  • Emporio Armani – aktuálne trend pre ženy a mužov za dostupnejšie ceny
  • Armani Collezioni – cenovo porovnateľné s Emporio Armani. Armani Collezioni sa však zameriava na staršieho zákazníka
  • Armani Jeans – cenovo dostupná línia pozostávajúca najmä z džínsov a pridružených produktov
  • Armani Exchange – od rou 1991. Určená pre súčasný štýl. Cenovo najdostupnejšia línia.
  • Armani Junior – luxusná móda pre deti
  • Armani/Casa – vybavenie domácnosti

Giorgio Armani nesie svoje meno ešte aj na kozmetike či vybavení do kuchyne. Spoločnosť sa do budúcnosti pripravuje aj na vstup do hotelového biznisu. Armani chce prepožičať svoje meno luxusným hotelom.

Predajne

Produkty značky Armani Jeans sa predávajú predovšetkým ako súčasť módnych oddelení obchodných domov. Menšia časť sa predáva v samostatných predajniach. Pokiaľ hľadáte predajne Armani Jeans, nemusíte chodiť ďaleko. Hneď niekoľko ich nájdete aj na Slovensku. Obchody Armani Jeans sa nachádzajú vo veľkých obchodných centrách. Najviac ich je v Bratislave. Značka Armani Jeans sa predáva a v outletoch.

obchod značky Armani Jeans

Pokiaľ ste z menšieho mesta, tak budete musieť trochu cestovať. Okrem fyzickej návštevy butiku však máte však možnosť nakupovať cez internet. Armani prevádzkuje oficiálny internetový obchod. Nájdete ho na adrese Armani.com.  Firemná stránka vrátane eshopu však nie je v slovenčine. Ak neovládate angličtinu, budete si musieť pomôcť s automatickým prekladačom. Dobrou správou je, že s doručovaním na Slovensko nie je žiadny problém. Je to síce drahšie, pri takejto luxusnej značke však na tom až tak nezáleží.

Zanechajte odpoveď

Your email address will not be published.

tamilkamaverisex.com grind the floor.
www.kambimalayalamkathakal.cc breakfast fucked from behind.
https://mysexstory.pro/